Location : Home > S > SIT1602ACF8-18S
SIT1602ACF8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 140210 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 98470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386390111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws