Location : Home > S > SIT1602ACF7-33S
SIT1602ACF7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139760 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57409 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97590 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TFZGTR39B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 500MW TUMD2
TFZGTR39B NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TFZGTR39B ROHM Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
TFZGTR39B ROHM Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes Diode Zener Single 36.275V 3 500mW enkaite Electronics Co., Ltd
432605-01-0 Curtis Industries 147630 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
432605-01-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387206310 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1013500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-22 AWG
1013500000 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1013500000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC W/DIODE PLUG WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1013500000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC W/DIODE PLUG WM BG SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395138905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
MP098-E Crystals and Oscillators Crystals 9.8304MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 35 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP098-E CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP098-E CTS-Frequency Controls 88610 2015+ CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com