Location : Home > S > SIT1602ACF7-25E
SIT1602ACF7-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF7-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF7-25E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 139520 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF7-25E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 57169 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF7-25E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-43-145-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
833-87-078-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-1546224-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546224-3 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546224-3 TE Connectivity AMP Connectors 157170 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546224-3 TE Connectivity AMP Connectors 298150 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873812200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1890330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)