Location : Home > S > SIT1602ACF3-18S
SIT1602ACF3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 139520 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57169 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
114-83-640-41-117101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
114-83-640-41-117101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-83-640-41-117101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-83-640-41-117101 Preci-Dip 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATX6G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 8-22 AWG
ATX6G Amphenol PCD 147580 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM GREEN Unitronix Electronics Limited
ATX6G Amphenol PCD 289190 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791091069 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
282967-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
282967-2 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282967-2 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282967-2 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37151-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37151-14-0 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37151-14-0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-87-120-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-120-01-687101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0430451813 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
T37122-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37122-21-0 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37122-21-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445057-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
2-1445057-2 Electronics 26519 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1445057-2 STOCK 46510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1445057-2 TYCO 855 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1981814 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981814 Phoenix Contact 157480 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1981814 Phoenix Contact 297370 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1731837 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1731837 Phoenix Contact 157550 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1731837 Phoenix Contact 289110 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325202-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
87833-1220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold