Location : Home > S > SIT1602ACF2-33S
SIT1602ACF2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139980 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57629 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 42205 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37078-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37078-12-0 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37078-12-0 NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-44-5110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
CLT-140-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
411-83-230-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-83-230-41-001101 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
411-83-230-41-001101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-83-230-41-001101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-123-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-123-41-001101 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-123-41-001101 Preci-Dip 147470 2016+ SOCKET 4.2 MM SOLDER TAIL SINGLE Unitronix Electronics Limited
310-87-123-41-001101 Preci-Dip 297850 2016+ SOCKET 4.2 MM SOLDER TAIL SINGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-032-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-032-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-032-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-032-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS DUAL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-032-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS DUAL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
95736-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
95736-112 Amphenol FCI 157660 2016+ CLINCHER R/A LATCHING HEADER Unitronix Electronics Limited
1744426-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
0009524044 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1794820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1794820000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 180 32POS SN TPC Global Service Co.Ltd.
1794820000 Weidmuller 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1794820000 Weidmuller 298110 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com