Location : Home > S > SIT1602ACF1-33E
SIT1602ACF1-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF1-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139270 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 56919 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98490 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1320860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole