Location : Home > S > SIT1602ACE8-25E
SIT1602ACE8-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE8-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57499 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 42075 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT1602ACE8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139850 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE8-25E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 99210 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1444160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1444160000 Weidmuller 157360 2016+ CONN FEMALE PLUG 5POS ORG Unitronix Electronics Limited
1444160000 Weidmuller 288800 2016+ CONN FEMALE PLUG 5POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1559-4 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Hollow 0.187" (4.75mm) Tin
1559-4 Keystone Electronics 297390 2016+ TERM TURRET HOLLOW L=4.75MM TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com