Location : Home > S > SIT1602ACE7-30E
SIT1602ACE7-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE7-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 140150 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-158-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
321-13-164-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 64POS GOLD
321-13-164-41-001000 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
321-13-164-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147740 2016+ CONN SOCKET SIP 64POS GOLD Unitronix Electronics Limited
321-13-164-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287330 2016+ CONN SOCKET SIP 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com