Location : Home > S > SIT1602ACE7-28E
SIT1602ACE7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139950 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57599 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 97450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KBL01/1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECTIFIER BRIDGE 4A 100V KBL
KBL01/1 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KBL01/1 NEW 96150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KBL01/1 Vishay 157739 15+ RECTIFIER BRIDGE 4A 100V KBL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KBL01/1 Vishay 589700 1525+ RECTIFIER BRIDGE 4A 100V KBL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com