Location : Home > S > SIT1602ACE7-18E
SIT1602ACE7-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE7-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE7-18E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 139550 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE7-18E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE7-18E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 98610 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
282965-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282965-9 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282965-9 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282965-9 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386912422 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0015453650 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold