Location : Home > S > SIT1602ACE3-18S
SIT1602ACE3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 139530 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57179 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 97890 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-066-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0015453544 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold