Location : Home > S > SIT1602ACE1-30E
SIT1602ACE1-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE1-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 140060 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 57709 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE1-30E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.0V 98190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-151-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1821140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole