Location : Home > S > SIT1602ACB7-33S
SIT1602ACB7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 140230 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57879 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-6820-90C Aries Electronics 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6820-90C IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1628280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1628280000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1628280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 5POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1628280000 Weidmuller 147330 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
881545-2 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold
881545-2 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
881545-2 STOCK 45500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
881545-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
881545-2 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT LP W/HANDLE 2 POS 30AU EKT Electronics Co., Ltd
SP200 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top, Grip 0.200" (5.08mm) Gold
SP200 SANKEN 235 05+ Philchip Electronics Limited
SP200 SanKen 83 15+ Module New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
SP200 SANREX 87550 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SP200 SANREX 20000 2016+ OriginalNew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
861-83-011-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-011-10-001101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-011-10-001101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792919 Phoenix Contact 157540 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1792919 Phoenix Contact 297910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0510470500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.049" (1.25mm)