Location : Home > S > SIT1602ACB3-33E
SIT1602ACB3-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB3-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139390 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57039 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB3-33E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-038-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-038-10-001101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-038-10-001101 Preci-Dip 147160 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-038-10-001101 Preci-Dip 288530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-064-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1718397 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1718397 Distributor 100510 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1718397 IC 39152 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1718397 Phoenix Contact 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
416-87-228-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-228-41-018101 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-228-41-018101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-228-41-018101 Preci-Dip 297790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38318-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38318-17-0 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38318-17-0 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777345 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777345 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B02B-PASK(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
B02B-PASK(LF)(SN) Electronics 25919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
811-22-004-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-004-30-003101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-004-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-004-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157270 2016+ CONN SPRING CONT 04 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-004-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277290 2016+ CONN SPRING CONT 04 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-043-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 43 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-043-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-043-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 43POS SNGL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-043-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 43POS SNGL .275 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-043-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 43POS SNGL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0791098457 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
2-5499206-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium