Location : Home > S > SIT1602ACB3-28S
SIT1602ACB3-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB3-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 139690 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57339 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 97510 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-044-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
3031843 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through, Isolated Gray 12-28 AWG