Location : Home > S > SIT1602ACB2-30S
SIT1602ACB2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 140220 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57869 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 98050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1020310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 6-18 AWG
1020310000 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1020310000 Weidmuller 146990 2016+ TERMINAL WDU 10 SW BLACK Unitronix Electronics Limited
124-83-642-41-002101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
124-83-642-41-002101 Preci-Dip 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD Unitronix Electronics Limited
124-83-642-41-002101 Preci-Dip 279170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-062-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325243-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1437531-0 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
2-1437531-0 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-1437531-0 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1437531-0 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562100150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1628020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1628020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 12POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1628020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 12POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1628020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 12POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1628020000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1809006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1809006 Phoenix Contact 157470 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1809006 Phoenix Contact 289070 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1942426 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)