Location : Home > S > SIT1602ACB2-18S
SIT1602ACB2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139650 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57299 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387310320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
110-13-428-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
110-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-13-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .400 28POS EKT Electronics Co., Ltd