Location : Home > S > SIT1602ACA7-33S
SIT1602ACA7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACA7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387418903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws