Location : Home > S > SIT1602ACA7-33S
SIT1602ACA7-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACA7-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACA7-33S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB2W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 14-24 AWG
ATB2W Amphenol PCD 147270 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM WHITE Unitronix Electronics Limited
ATB2W Amphenol PCD 288570 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM WHITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-149-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
122-13-322-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
122-13-322-41-001000 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1645490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645490000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645490000 Weidmuller 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com