Location : Home > S > SIT1602ACA7-30S
SIT1602ACA7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACA7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACA7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139580 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACA7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57229 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACA7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776130-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1776130-3 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776130-3 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1776130-3 TE Connectivity AMP Connectors 298750 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67208-003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
833-87-008-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-008-10-287101 Preci-Dip 157770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-008-10-287101 Preci-Dip 298590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com