Location : Home > S > SIT1602ACA2-30E
SIT1602ACA2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACA2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACA2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139590 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACA2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57239 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACA2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2806-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.484" (12.29mm) Tin-Lead
2806-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 157140 2016+ TERM TURRET SINGLE L=12.29MM Unitronix Electronics Limited
2806-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 299150 2016+ TERM TURRET SINGLE L=12.29MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com