Location : Home > S > SIT1602ACA1-18E
SIT1602ACA1-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACA1-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACA1-18E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139380 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACA1-18E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57029 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACA1-18E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4954 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 5W AXIAL