Location : Home > S > SIP1X27-001BLF
SIP1X27-001BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP1X27-001BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP1X27-001BLF CONN SOCKET SIP 27POS GOLD 147130 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-83-063-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
833-87-050-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-050-10-001101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-050-10-001101 Preci-Dip 288790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com