Location : Home > S > SIP050-1X30-160BLF
SIP050-1X30-160BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP050-1X30-160BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP050-1X30-160BLF CONN SOCKET SIP 30POS GOLD 147520 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-131-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-131-41-009101 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-131-41-009101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-131-41-009101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
62046 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68046-310LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
68046-310LF Amphenol FCI 147200 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DBL SMD Unitronix Electronics Limited
68046-310LF Amphenol FCI 288650 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DBL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68046-310LF IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-4123401 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
100-006-050 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
100-006-050 3M 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
100-006-050 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 6POS EKT Electronics Co., Ltd
100-006-050 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
76314-120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
821-22-060-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-060-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-060-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0367570025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
0348408010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.138" (3.50mm)
4-641215-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-641215-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-641215-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 11POS .100 30AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-641215-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 11POS .100 30AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-103741-0-17 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103741-0-17 TE Connectivity AMP Connectors 288350 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 17POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103741-0-17 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103741-0-17 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 17POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd