Location : Home > S > SIP050-1X25-157BLF
SIP050-1X25-157BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP050-1X25-157BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP050-1X25-157BLF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-156-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-156-41-003101 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-063-10-229101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
805-87-063-10-229101 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-063-10-229101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Unitronix Electronics Limited
805-87-063-10-229101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-140-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
16-140-Y Cinch Connectors 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
16-140-Y Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 16 POS EKT Electronics Co., Ltd
16-140-Y STOCK 43770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1979630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979630000 Weidmuller 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979630000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387602720 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3010-40-002-11-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3010-40-002-11-99 CNC Tech 147160 2016+ CONN HEADER 0.100 40 POS Unitronix Electronics Limited
3010-40-002-11-99 CNC Tech 288490 2016+ CONN HEADER 0.100 40 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-102619-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-102619-3 Electronics 26699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7-102619-3 Electronics 26699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7-102619-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 50POS 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com