Location : Home > S > SIP050-1X02-157BLF
SIP050-1X02-157BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP050-1X02-157BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP050-1X02-157BLF CONN SOCKET SIP 2POS TIN 147050 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-160-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0447691003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
803-87-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
853-87-016-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-016-10-002101 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-016-10-002101 Preci-Dip 156980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-016-10-002101 Preci-Dip 297850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
173852-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug White
173852-1 IC 38112 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1722871305 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold