Location : Home > S > SI-B8U14156LWW
SI-B8U14156LWW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NCS37010DBG IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCS37010DBG NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282326-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
282326-1 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282326-1 TE 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
282326-1 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ CONN HEADER 24POS R/A TIN .156 Unitronix Electronics Limited
282326-1 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ CONN HEADER 24POS R/A TIN .156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com