Location : Home > S > SI-B8R341B20WW
SI-B8R341B20WW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0010894207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold