Location : Home > S > SHR-32-6V0B
SHR-32-6V0B
Share on FacebookShare on Facebook
SHR-32-6V0B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FHDEC2X2LG Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories CABLE DUCT END CAP
FHDEC2X2LG IC 38042 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
FHDEC2X2LG NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FHDEC2X2LG STOCK 43320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ECE-V1VA220SP Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
ECE-V1VA220SP Panasonic Electronic Component 795800 1532+ CAP ALUM 22UF 20 35V SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
36DY104F060DF2A Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100000UF 60V SCREW
LKX2E561MESZ50 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
LKX2E561MESZ50 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LKX2E561MESZ50 Nichicon 686100 1532+ CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP Alphatek Technology Limited
LKX2E561MESZ50 Nichicon 791300 NEW RoHS CAP ALUM 560UF 20 250V SNAP FindCores Electronics Inc.
LKX2E561MESZ50 Nichicon 5000 12+ CAP ALUM 560UF 250V 20 SNAP Evergreen Electronics Co.,Ltd
ELXZ350EC3332MM35S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
ELXZ350EC3332MM35S United Chemi-Con 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3300uF 35 Volt EKT Electronics Co., Ltd
ELXZ350EC3332MM35S United Chemi-Con 1443100 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 35V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXZ350EC3332MM35S United Chemi-Con 787900 1532+ CAP ALUM 3300UF 20 35V RADIAL Alphatek Technology Limited
ELXZ350EC3332MM35S United Chemi-Con 88150 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 35V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UFG1H101MPM Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
UFG1H101MPM Nichicon 1200300 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UFG1H101MPM Nichicon 576100 1532+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UFG1H101MPM Nichicon 78730 2015+ CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EKMQ401VSN561MR50S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
EKMQ401VSN561MR50S IC 36680 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
EKMQ401VSN561MR50S NIPPON 146000 15+ DIP New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
EKMQ401VSN561MR50S United Chemi-Con 12541 12+ CAP ALUM 560UF 400V 20 SNAP SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
885012010006 Capacitors Ceramic Capacitors 220pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)