Location : Home > S > SHIPLBL-063-50
SHIPLBL-063-50
Share on FacebookShare on Facebook
SHIPLBL-063-50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZXMP2120G4TA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 200V 0.2A SOT-223
ZXMP2120G4TA 659874 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ZXMP2120G4TA 38846 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
VSKL250-14D20 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR 1400-2000V 250A MAGN-A-PAK
VSKL250-14D20 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
VSKL250-14D20 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VSKL250-14D20 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VSKL250-14D20 Vishay Semiconductor Opto Divi 1629 15+ SCR 1400-2000V 250A MAGN-A-PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BUK7607-30B,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
BUK7607-30B,118 IC 38780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK7607-30B,118 NXP 31637 12+ D2PAK Evergreen Electronics Co.,Ltd
BUK7607-30B,118 NXP 139430 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK FindCores Electronics Inc.
BUK7607-30B,118 Semiconductor 20535 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4610H-702-121/101L Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 120 Ohms, C = 100pF 10-SIP
ATS-18H-154-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-04G-196-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
ATS-04G-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-01H-68-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
ATS-03D-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
ATS-08C-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
FBMH4532HM132-T Filters Ferrite Beads and Chips 1.3 kOhm Impedance Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) Surface Mount Power Line 3A 1 Lines 60 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
FBMH4532HM132-T TAIYO 394800 16+ N/A Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FBMH4532HM132-T TAIYOYUDEN 120904 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1026-10K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56nH Unshielded Molded Inductor 1.7A 50 mOhm Max Axial
1026-10K Distributor 152090 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1026-10K IC 39062 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1026-10K STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
R902-6 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.375" (9.53mm) 3/8" White