Location : Home > S > SH470M160ST
SH470M160ST
Share on FacebookShare on Facebook
SH470M160ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH470M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 160Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SH470M160ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SH470M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 160Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SH470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 77990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SH470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 610000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SH470M160ST CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 504800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited