Location : Home > S > SH2-100R0010DE
SH2-100R0010DE
Share on FacebookShare on Facebook
SH2-100R0010DE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH2-100R0010DE Current Sense Resistors - Through Hole 1.0m ohm 0.5 Learn More 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPD120080-P6/RN Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD120080-P6/RN IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD120080-P6/RN NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DPD120080-P6/RN IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD120080-P6/RN NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECL15US09-T Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 9V 15W
ECL15US09-T IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECL15US09-T NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-483.3SRWZ/H2/C/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 18-72VIN 3.3VOUT
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL/X1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 6W 36-75VIN 09VOUT
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL/X1 Recom Power Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
REC6-4809SRW/R8/A/CTRL/X1 Recom Power Inc 8000 2012+ CONV DC/DC 6W 36-75VIN 09VOUT SIMEN Electronics Co.,Ltd
HCB EK Programmers, Development Systems Evaluation Boards - Sensors HEADPHONE CHARACTERIZATION FRONT
HMB1201K01P Relays Signal Relays, Up to 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
HMB1201K01P 897465 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HMB1201K01P 897465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HMB1201K01P 897465 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
HMB1201K01P 897465 13+ Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
HS100 R33 J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 100W