Location : Home > S > SH150T-2.24-37
SH150T-2.24-37
Share on FacebookShare on Facebook
SH150T-2.24-37 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH150T-2.24-37 INDUCTOR 37UH 2.24A 150KHZ THD 8000 Alfamag Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com