Location : Home > S > SG5032CCN 27.000000M-HJGA3
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3
Share on FacebookShare on Facebook
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3 OSC 27.0000MHZ CMOS SMD 41785 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3 OSC 27.0000MHZ CMOS SMD 139560 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3 OSC 27.0000MHZ CMOS SMD 57209 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3 OSC 27.0000MHZ CMOS SMD 89130 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG5032CCN 27.000000M-HJGA3 OSC 27.0000MHZ CMOS SMD 89130 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2854733 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)