Location : Home > S > SG-615P 7.3728MC0:ROHS
SG-615P 7.3728MC0:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-615P 7.3728MC0:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-615P 7.3728MC0:ROHS 649652 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SG-615P 7.3728MC0:ROHS OSC XO 7.3728MHZ CMOS TTL SMD 62025 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37137-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37137-12-0 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37137-12-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-027-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-027-10-132101 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-027-10-132101 Preci-Dip 157720 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-027-10-132101 Preci-Dip 298050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5499910-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium