Location : Home > S > SG-615P 4.9152MB3: ROHS
SG-615P 4.9152MB3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-615P 4.9152MB3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 139760 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 41985 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 139760 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 57409 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 79050 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395340006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)