Location : Home > S > SG-615P 4.9152MB3: ROHS
SG-615P 4.9152MB3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-615P 4.9152MB3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 139760 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 41985 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 139760 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 57409 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-615P 4.9152MB3: ROHS OSC XO 4.9152MHZ CMOS TTL SMD 79050 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-056-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
T37002-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37002-15-0 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37002-15-0 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-004-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-004-10-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
821-22-004-10-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
821-22-004-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 146930 2016+ CONN SPRING 4POS SNGL .197 PCB Unitronix Electronics Limited
821-22-004-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 298870 2016+ CONN SPRING 4POS SNGL .197 PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1858002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858002 Phoenix Contact 297570 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38210-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38210-18-0 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38210-18-0 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5449364 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5449364 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5449364 Phoenix Contact 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5449364 Phoenix Contact 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159120-6002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
159120-6002 3M 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
159120-6002 3M 298890 2016+ CONN HEADER 2MM 20POS VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159120-6002 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0039299182 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin