Location : Home > S > SG-615P 2.4576MC0:ROHS
SG-615P 2.4576MC0:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-615P 2.4576MC0:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-615P 2.4576MC0:ROHS OSC XO 2.4576MHZ CMOS TTL SMD 57309 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMS-108-02-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-017-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-017-10-001101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
T38018-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38018-19-0 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38018-19-0 NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1445053-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
09185207913001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
103080-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
103080-4 AMP 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
103080-4 STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
103080-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
103080-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 6POS PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0430450454 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-641126-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-641126-1 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-641126-1 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN HEADER 11POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-641126-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5-104666-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold