Location : Home > S > SG-615P 2.0480MC3: ROHS
SG-615P 2.0480MC3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-615P 2.0480MC3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-615P 2.0480MC3: ROHS OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD 139390 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SG-615P 2.0480MC3: ROHS OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD 41615 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-615P 2.0480MC3: ROHS OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD 139390 EPSON NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SG-615P 2.0480MC3: ROHS OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD 57039 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-615P 2.0480MC3: ROHS OSC XO 2.048MHZ CMOS TTL SMD 78510 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1690010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1690010000 Weidmuller 147470 2016+ TERM POWER-ON 24VDC WM BG Unitronix Electronics Limited
1690010000 Weidmuller 289170 2016+ TERM POWER-ON 24VDC WM BG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1690010000 Weidmuller 8000 2012+ TERM POWER-ON 24VDC WM BG EKT Electronics Co., Ltd