Location : Home > S > SG-615P 12.5000MC3: ROHS
SG-615P 12.5000MC3: ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-615P 12.5000MC3: ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-615P 12.5000MC3: ROHS OSC XO 12.5MHZ CMOS TTL SMD 78750 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SG-615P 12.5000MC3: ROHS OSC XO 12.5MHZ CMOS TTL SMD 57229 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-615P 12.5000MC3: ROHS OSC XO 12.5MHZ CMOS TTL SMD 78750 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-615P 12.5000MC3: ROHS OSC XO 12.5MHZ CMOS TTL SMD 78750 EPSON 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52C3V3-13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
BZT52C3V3-13 Diodes 6000 12+ SOD-123 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BZT52C3V3-13 Diodes Inc 231820 1538+ DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD-123 Alphatek Technology Limited
BZT52C3V3-13 Diodes Inc 8000 2015+ DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD-123 enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C3V3-13 Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATB95Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 4/0-2 AWG
ATB95Y Amphenol PCD 147590 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 25MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATB95Y Amphenol PCD 288010 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 25MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395161010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0395178307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)