Location : Home > S > SG-3030JC 32.7680KB3:ROHS
SG-3030JC 32.7680KB3:ROHS
Share on FacebookShare on Facebook
SG-3030JC 32.7680KB3:ROHS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-3030JC 32.7680KB3:ROHS OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD 57809 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-041-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold