Location : Home > S > SG-210STF 33.3000ML0
SG-210STF 33.3000ML0
Share on FacebookShare on Facebook
SG-210STF 33.3000ML0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-210STF 33.3000ML0 OSC XO 33.3MHZ CMOS SMD 98650 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-210STF 33.3000ML0 OSC XO 33.3MHZ CMOS SMD 57739 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210STF 33.3000ML0 OSC XO 33.3MHZ CMOS SMD 42315 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-105-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSQ-105-02-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SSQ-105-02-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
643424-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
643424-2 Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
643424-2 Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
643424-2 STOCK 45390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
431615-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431615-16-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1517-Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1517-Y Curtis Industries 157050 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1517-Y Curtis Industries 157780 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1517-Y IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF3A-5P-2DS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
DF3A-5P-2DS Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
DF3A-5P-2DS Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF3A-5P-2DS NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF3A-5P-2DS ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
430605-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430605-25-0 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1958900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1958900000 Weidmuller 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958900000 Weidmuller 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546686-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395373424 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0768250012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.224" (5.70mm) Through Hole, Right Angle Tin