Location : Home > S > SG-210STF 16.6665ML3
SG-210STF 16.6665ML3
Share on FacebookShare on Facebook
SG-210STF 16.6665ML3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-210STF 16.6665ML3 OSC XO 16.6665MHZ CMOS SMD 57229 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210STF 16.6665ML3 OSC XO 16.6665MHZ CMOS SMD 41805 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-210STF 16.6665ML3 OSC XO 16.6665MHZ CMOS SMD 78530 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387103804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate