Location : Home > S > SG-210SCB 33.0000MB3
SG-210SCB 33.0000MB3
Share on FacebookShare on Facebook
SG-210SCB 33.0000MB3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-210SCB 33.0000MB3 OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD 41515 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-210SCB 33.0000MB3 OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD 78310 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SG-210SCB 33.0000MB3 OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD 56939 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210SCB 33.0000MB3 OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD 78310 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386313003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws