Location : Home > S > SG-210SCB 19.2000MF0
SG-210SCB 19.2000MF0
Share on FacebookShare on Facebook
SG-210SCB 19.2000MF0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 77550 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 57639 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 42215 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 77550 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GI750-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 6A P600
GI750-E3/73 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
GI750-E3/73 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GI750-E3/73 654789 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
GI750-E3/73 16549 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VK11725000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
VK11725000J0G Amphenol FCI 147650 2016+ 500 TB SOCKET WF 45D Unitronix Electronics Limited
VK11725000J0G IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK11725000J0G NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
690-009-521-900 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 3.0, Super Speed Receptacle Connector 9 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
690-009-521-900 658974 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
690-009-521-900 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
690-009-521-900 EDAC Inc. 157290 2016+ CONN RCPT USB-B TYPE R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
1986718-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1986718-3 TE Connectivity AMP Connectors 147710 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1986718-3 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
997713 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
997713 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
997713 Weidmuller 157290 2016+ LP 2NR 5.08/90/56 OG Unitronix Electronics Limited
997713 Weidmuller 298650 2016+ LP 2NR 5.08/90/56 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777707 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole