Location : Home > S > SG-210SCB 19.2000MF0
SG-210SCB 19.2000MF0
Share on FacebookShare on Facebook
SG-210SCB 19.2000MF0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 77550 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 57639 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 42215 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SG-210SCB 19.2000MF0 OSC XO 19.2MHZ CMOS SMD 77550 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387316918 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
3210269 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Blue 12-26 AWG
3210269 Phoenix Contact 147020 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210269 Phoenix Contact 288070 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-43-123-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-123-41-001000 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
30-3513-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
30-3513-11H Aries Electronics 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-3513-11H Aries Electronics 277710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-3513-11H IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1702560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702560000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 270 2POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1702560000 Weidmuller 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
AKSNT-Z-BLK Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
AKSNT-Z-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
AKSNT-Z-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
AKSNT-Z-BLK Assmann Electronics Inc 8000 2012+ CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-S1-009-10-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-009-10-016101 Preci-Dip 147890 2016+ CONN SPRING LOAD 9POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-009-10-016101 Preci-Dip 298050 2016+ CONN SPRING LOAD 9POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-025-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-025-10-012101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-025-10-012101 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-640385-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640385-8 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-640385-8 40054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-640385-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-640385-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 18POS R/A .156 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2000-3 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.020" (0.51mm) Dia