Location : Home > S > SFW20R-2STE1
SFW20R-2STE1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M805-001-16ZNU15-7SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 7C 7#16 SKT PLUG OM
09565617712 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
GTC01F16-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#12 PIN RECP LINE
DTS26F21-11PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS27656T25B4SL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 56 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
52437-2591 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle