Location : Home > S > SFW16S-6STME1LF
SFW16S-6STME1LF
Share on FacebookShare on Facebook
SFW16S-6STME1LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SFW16S-6STME1LF 850000 FCI 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1241872-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts JUN-POW-TIM CONTACT.A
0704002072 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SL IDT OPT G GOLD 7POS
DBMM25SNA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
PE712006 N/A 77990 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
L717DC37P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
KJB7T21W41AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
SFM315-LPGE-D29-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
801-93-027-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0430451621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
9019310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 35MM 30 16 RED 1 = 50PCS
9019310000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9019310000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 35.0MM 30 16 RED 50/PK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9019310000 Semiconductor 21673 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
9019310000 STOCK 45750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0351561200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0830919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips UM5-TM (6X10)
1644940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1644940000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644940000 Weidmuller 147380 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644940000 Weidmuller 279010 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1243760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1243760000 Weidmuller 147220 2016+ SLA 14/180B 3.2SN OG Unitronix Electronics Limited
1243760000 Weidmuller 278990 2016+ SLA 14/180B 3.2SN OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146285-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
146285-5 Electronics 26559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
146285-5 Electronics 26559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
146285-5 IC 38440 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3-647078-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-647078-2 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647078-2 TE Connectivity AMP Connectors 147080 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-647078-2 TE Connectivity AMP Connectors 288050 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-80-008-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-008-66-001101 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-008-66-001101 Preci-Dip 147710 2016+ CONN HDR 8POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-008-66-001101 Preci-Dip 288210 2016+ CONN HDR 8POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
640443-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 7POS 28AWG MTA100
745583-6 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories SLIDELATCH KIT 15 POS 9 PC PART