Location : Home > S > SFW13R-2STE9LF
SFW13R-2STE9LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA08COMPG20-27PB01-44A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CA3106E22-22PWBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
KPT06F22-55SDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
10-194620-23S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
10-214828-21S Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
SG3108E-24-28S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
97-3100A32-8PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 30C 24#16, 6#12 PIN RECP
86-263614-18S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
HR08D-12WLPA-10SC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell
AIT6T28-6SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 3C 3#4 SKT PLUG
JT06RE10-13P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 22C 22#22M PIN PLUG
71-184646-98S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
PT01E-20-16P Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
71781-001 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 40 Position Receptacle Connector SCA-2 Through Hole Solder
71781-001 FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MS3124F16-26P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2M801-008-26NF6-6PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 6#23 PIN PLUG THR
CA3106F10SL-3SK10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
1-1735042-3 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount