Location : Home > S > SFV20R-4STE1
SFV20R-4STE1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M804-003-07ZNU9-200S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 6C 4#23 2#16 SKT RECP OM
2M801-008-16M9-210PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 10C 10#20HD PIN PLUG THRD
09153000311 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks HAN-MAX PFT CAT5 8P IDC UNSHIEL
L17TF1511112 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
10-419349-123 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN CLAMP
M83723/72R10056-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
MS27466T17B6JB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
ELFF12140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFF12140 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 12POS .197 TPC Global Service Co.Ltd.
ELFF12140 Amphenol PCD 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
ELFF12140 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFF12140 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
280370-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
280370-3 AMPINCORPORATEDTYCODIV 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
280370-3 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
280370-3 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ CONN HEADER 2POS SHROUD GOLD Unitronix Electronics Limited
280370-3 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 2POS SHROUD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1703150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 6POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1703150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 270 6POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1703150000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
DF33-4P-3.3DSA(24) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.130" (3.30mm) Through Hole Tin
DF33-4P-3.3DSA(24) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
DF33-4P-3.3DSA(24) Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN HEADER 4POS 3.3MM PCB TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF33-4P-3.3DSA(24) IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF33-4P-3.3DSA(24) NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1050033:0086 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1050033:0086 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
180-10-420-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN SLDRCUP .400 20POS
180-10-420-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
180-10-420-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN SLDRCUP .400 20POS EKT Electronics Co., Ltd
180-10-420-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN SLDRCUP .400 20POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
180-10-420-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN SLDRCUP .400 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
432100-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
3-641202-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641202-4 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ CONN HEADER 4POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641202-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-641202-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT .156 GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
1712200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1712200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN S-RELIEF BLC 5.08 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1712200000 Weidmuller 147480 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1712200000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com